Psychologiczne i wysokościowe badania dla kierowców

10 listopada 2019

Badania kierowców Kęty - usługi dla Ciebie

Gabinet psychologiczny PSYCHE z Bielska-Białej zajmuje się przeprowadzaniem psychotestów oraz badań kierowców. Siedziba firmy mieści się przy ulicy Filomatów 10 (obok firmy BIELKON, przecznica ulicy Karpackiej).

Zakres usług Pracowni Badań Psychologicznych PSYCHE

Nasi klienci to kierowcy pojazdów samochodowych, operatorzy: maszyn, wózków widłowych, suwnic, koparek, ładowarek, wciągarek, walców jak i pozostałych maszyn. Oferta naszych usług obejmuje między innymi badania kierowców po wypadku. Oprócz tego jest także skierowana do osób, które przekroczyły dozwoloną liczbę punktów karnych. Wykonujemy także testy psychologiczne; testy okresowe; badania operatorów przeróżnych urządzeń; testy pracowniczych; testy wysokościowe lub psychotechniczne.
Wiemy, iż mają Państwo napięte grafiki, dlatego dopasowujemy się do Państwa możliwości. Testy przeprowadzamy zarówno rano, jak i popołudniami. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą. Szczegółowy wykaz usług znajduje się na naszej stronie internetowej.

Prosimy zabrać ze sobą niezbędne dokumenty: dowód osobisty oraz skierowanie do badania. Zapraszamy na rzetelne wykonane oraz spokojnie przeprowadzone psychotesty.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]