Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o zestawie RAM Vitberg+

22 listopada 2018

Poszerz swoje wiadomości o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może wyraźnie podnieść komfort życia pacjentów skarżących się na bóle nóg, kręgosłupa oraz szyi. Urządzenia masujące polskiej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, jest złożony z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż nóg i kręgosłupa, a także posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw wykonane jest z najwyższą starannością i wygląda estetycznie. Użyte komponenty i materiały w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia drgań. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ przyda się zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]