„INN:Poland” odwiedza firmę Vitberg

9 listopada 2018

Więcej w temacie marki Vitberg na https://innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg, która specjalizuje się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przedstawił ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu z pozytywnym skutkiem ulepsza swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie klientów są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast intensywne badania nad tą metodą profilaktyki prowadzone są niespełna od czterech dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają działanie doraźne i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Firma Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z przychylną oceną klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ mogą być wykorzystane podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak również dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył ponad pięćdziesiąt placówek na terenie kraju, w których można wypróbować aparat i przekonać się o jego efektywności. Średnio c 3 odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie zakupić taki zestaw na własność. Z myślą o nich marka Vitberg nieprzerwanie pracuje nad rozwojem swoich urządzeń.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]