Co i gdzie można leczyć falą uderzeniową?

17 listopada 2019

Chcesz nabyć urządzenia do fali uderzeniowej? Wejdź na https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej

Fala uderzeniowa to innowacyjna terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego rodzaju. Kiedy jest używana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w kosmetologii, ortopedii, medycynie sportowej, rehabilitacji, a także wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilkanaście centymetrów i działa bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa nie jest nieszkodliwa dla przylegających tkanek i wykazuje się dużą efektywnością w walce z rozmaitymi schorzeniami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niezmiernie precyzyjnie aplikują impulsy, co daje nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w przypadku schorzeń związanych z narządami ruchu, takich jak kolano skoczka, bóle kręgosłupa, zespół bolesnego barku czy zapalenie ścięgien. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów oraz fizjoterapeutów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – 70% skuteczności

Dostępne na rynku urządzenia wykorzystujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne aplikatory oraz kanały, co pozwala na zastosowanie leczenia u dwóch osób jednocześnie. Nowoczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy wysyłane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co umożliwia zmniejszenie sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Nasza lokalizacja:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]