Blog „Polaku lecz się sam” sprawdza urządzenia firmy Vitberg

17 listopada 2018

Potrzebujesz szczegółowych informacji dotyczących marki Vitberg? Wejdź na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinia odnośnie zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zaobserwował, iż zaledwie po kilku zabiegach zmniejszyła się u niego intensywność bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę w pozycji siedzącej. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego polepszyło również sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia także wysoka jakość wykonania, jego estetyka, łatwość instalacji oraz fakt, iż jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg, które są obecne na terenie całej Polski.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]