„ABC Zdrowie” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg

24 marca 2019

Zajrzyj tu po więcej szczegółów o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki portalu „ABC Zdrowie”

Przetestowano funkcjonowanie pełnego zestawu RAM Vitberg+, który składa się z 6 modułów aktywnych oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W urządzeniu można regulować prędkość wibracji – dostępne są 4 poziomy, z czego ostatni służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli potrzebujemy poszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, niezbędne jest zakup modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Z pomocą tych elementów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać proces odchudzania.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w profesjonalnych klinikach oraz domach opieki, jednak pozwalają przede wszystkim na używanie ich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]