Usprawnienie procesów finansowych w firmie – o automatycznym księgowaniu faktur

13 września 2022

Automatyczna obsługa należności. Zdobądź więcej informacji.

Przedsiębiorcy bezustannie szukają narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie faktur – nie tylko dla większych podmiotów

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji identyfikację konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy męczący obowiązek ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które w miesiącu obsługują zaledwie sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich firmach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to pomocne rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, dlatego doskonale zda egzamin w szkołach prywatnych bądź językowych, innymi słowy tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]