Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn

11 sierpnia 2020

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest ulokowana w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Taka lokalizacja sprawia, że na spotkanie z prawnikiem można bez trudu dotrzeć z każdej części miasta, jak również innych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele spółek i firm, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy także aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są przede wszystkim postępowania z dziedziny prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są głównie osoby posiadające polisolokaty bądź kredyty frankowe. Są to także przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma szerokie doświadczenie także w reprezentowaniu indywidualnych inwestorów i konsumentów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami oraz instytucjami finansowymi. Pośród krakowskich kancelarii ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat i pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także unieważnienia lub odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn ma ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.