Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

8 kwietnia 2020

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy również nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I choć w internecie kupimy praktycznie wszystko, nadal wiele przedmiotów opłaca się kupować w sklepach stacjonarnych. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – tu otrzymasz wskazówki od profesjonalisty

Kupno złotego pierścionka, naszyjnika bądź broszki łączy się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. W związku z tym, aby mieć pewność, że biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają takie postępowanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy pragniemy nabyć obrączki ślubne albo pierścionek, mamy możliwość nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeżeli zaś zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za luźny lub za ciasny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do odpowiedniego obwodu albo sporządzi nowy. Kolejnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej wskazówki złotnika. Zaprezentuje on popularne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, a klientom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co teraz daje się z okazji urodzin, komunii czy ślubu.

Inne usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią inne usługi. Reperacja popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek albo wypadł kryształek z kolczyka, jubiler ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Poprawi też obwód sygnetu, gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał mniejszy rozmiar palca. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na zawieszce czy pierścionku datę, podziękowania, gratulacje czy też inną znaczącą dla nas frazę. Z kolei jeśli pragniemy sprezentować komuś oryginalny upominek, ewentualnie mamy własny pomysł na wisiorek bądź broszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w domu posiadamy niekompletną albo zbędną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup złota.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]