Wygodne kolczyki na sztyftach

29 marca 2019

Kliknij tutaj po więcej informacji o kolczyki sztyfty

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, wpływa zarówno wykorzystany do ich produkcji kruszec, projekt oraz szlachetne kamienie, ale również rodzaj mocowania. Na rynku znajdziemy rozmaite typy mocowań – między innymi wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych kobiet, które cenią minimalizm i wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają uszu. Bardzo ważna okazuje się również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje i te, które śmiało możemy zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna prostota

Kolczyki na sztyftach są często bardzo stylowe, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem będą z pewnością srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, szlachetnymi kamieniami – topazem czy kryształem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy skromnych, lecz stylowych kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają małe rozmiary oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zaskoczyć

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do codziennych kreacji. Do pracy warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi minerałami – wyglądają niemal tak dobrze, co prawdziwe, a ich możliwe zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Syntetyczne minerały, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też dobrze postawić na kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku niebanalną główką.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]