Wybierz klasykę – kolczyki z cyrkoniami

28 lutego 2019

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy podarunek dla eleganckiej kobiety. Te przepiękne ozdoby idealnie harmonizują się z kolczykami wyprodukowanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, w jaki sposób selekcjonować dodatki z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to sztuczne imitacje naturalnych klejnotów, mające wspaniałe właściwości optyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym lśnieniem, są fachowo polerowane oraz bezbarwne. Ich kształt wspaniale imituje szlachetne kryształy, sprawdzają się zatem jako detal biżuteryjny. Na rynku znajdziemy też wielobarwne odmiany cyrkonii – dzięki dodaniu różnych domieszek można stworzyć następujące zabarwienia: niebieski, bordowy, zielony, brązowy. Najczęściej wytwarza się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji imienin lub na Mikołajki.

Gdzie dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym szeroko wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne dodatki są twarde i odporne na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych obrączek, tzw. nausznic, a także zawieszek. Gdzie możemy zakupić ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy nabyć śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych odmianach i konkurencyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wyśnioną i stylową biżuterię. Nabywcy często kupują proste kolczyki, ale także te bogato dekorowane.