Wisiorki ze srebra

23 stycznia 2020

Dowiedz się więcej o wisiorkach srebrnych na www.bizutik.pl

Magia wisiorków

Posiadanie oryginalnej biżuterii docenia chyba każda kobieta. Niezależnie jaka to okazja warto mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie komfort kupowania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Jeżeli lubisz mieć założone za każdym razem nieco co innego, wisiorki z pewnością Ci to ułatwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony blisko przy szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Równie istotna jest szerokość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz kupić wisiorek o klasycznym kształcie (koła, łzy, rąbu itd.) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Szeroką ofertę jest także jeśli rozmawiamy o materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]