Stylowa biżuteria – srebrne pierścionki

7 grudnia 2018

Sprawdź, gdzie nabyć srebrne pierścionki

Srebrne pierścionki to oznaka ponadczasowej wykwintności. Dodatki wyprodukowane z tego pięknego stopu musi mieć w swojej szkatułce każda dbająca o siebie dama. Sprawdźmy więc, czym wyróżniają te piękne pierścionki, stanowiące najlepszą dekorację damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – jakie są ich zalety?

Najczystsza cecha probiercza srebra to 999, aczkolwiek takie srebro staje się stopem plastycznym, mało odpornym na różne urazy mechaniczne i jako biżuteria może łatwo nabawić się defektów. Na rynku znajdziemy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki robione ze srebra 925. Możemy zdecydować się na pierścionek jednolity lub nieco zaszaleć. Te najbardziej kunsztowne ozdobione są cyrkoniami, szmaragdami, koralem, jak również diamentami. Ogromnym plusem ozdób wyprodukowanych ze srebra jest opcja – w razie potrzeby – zmniejszenia lub powiększenia ich wielkości, o co zatroszczą się profesjonalne zakłady złotnicze. Nie zapominajmy też o regularnym nabłyszczaniu pierścionków, żeby wyglądały nienagannie jak najdłużej.

Gdzie dostaniemy oryginalne srebrne pierścionki?

Piękną biżuterię dostaniemy u każdego złotnika. Zamiast jednak wydawać całą wypłatę w tradycyjnych salonach, opłaca się poszukać też w sklepach internetowych, gdzie ceny są nawet o 15% lepsze. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w przeróżnych fasonach, okraszone szykownymi minerałami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy zwrócić paczkę z powrotem. Takie zakupy w Internecie to ogromny asortyment i mnóstwo zabawy dla każdej kobiety.