Naszyjniki, kolczyki i pierścionki z cyrkoniami

10 kwietnia 2019

Więcej szczegółów o pierścionkach z cyrkoniami

Cyrkonia jest stawiana wśród najczęściej używanych w jubilerstwie syntetycznych kamieni. Oczywiście nie jest tak bez powodu – cyrkonia doskonale wygląda oraz jest bardzo wytrzymała, a jednocześnie mniej kosztowna od prawdziwych kamieni. Jak nietrudno się domyślić, cyrkonia wyrabiana jest z cyrkonu, który łączy się z itrem albo wapniem. Znajdziemy ją w rozmaitych kolczykach, naszyjnikach czy przypinkach, jednak szczególnym uznaniem cieszą się pierścionki z cyrkoniami. Dlaczego warto je wybrać? W jakich miejscach najlepiej nabyć pierścionki z cyrkoniami?

Pierścionki z cyrkoniami – z czego wyprodukowane?

Cyrkonie świetnie komponują się z rozmaitymi metalami, ale szczególnie dobrze wyglądają w biżuterii wykonanej ze srebra. Właściwości cyrkonii powodują, że podkreślają one urodę srebra i umożliwiają wykonanie biżuterii, która przy ekskluzywnym wyglądzie okaże się stosunkowo niedroga – z tego powodu przez klientów z ograniczonym budżetem są często kupowane jako pierścionki zaręczynowe. Z uwagi na ich małe ceny, pierścionki z cyrkoniami są chętnie noszone do pracy – ich ewentualne zagubienie nie jest zbyt dotkliwe.

W jakim sklepie kupić pierścionki z cyrkoniami?

Na rynku znajdziemy wiele rodzajów pierścionków z cyrkoniami. Przed kupnem konkretnego modelu dobrze zatem sprawdzić, co oferują nam różne sklepy i dopiero wtedy wybrać ten, który najbardziej przypadnie nam do gustu. Sprawę uprościmy wybierając kupno w e-sklepach – unikniemy w ten sposób długich wycieczek po sklepach.