Najpopularniejsze srebrne kolczyki

12 października 2018

Znajdź kolczyki srebrne na www.srebrnekolczyki.pl

Jednymi z najchętniej nabywanych przez Polki dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Pasują na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i mniej formalną. Przekonajmy się dlaczego są tak chętnie kupowane oraz w jakich salonach można je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są urocze wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże szykowne. Równie popularne są wiszące kolczyki, które pięknie podkreślają sylwetkę. Mogą być ozdobione kosztownymi kryształkami albo zupełnie proste. Elementy zrobione ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co nierzadko dzieje się w przypadku biżuterii z stopów nieszlachetnych. Wybierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz technikę ich wykonania – najbardziej niebanalne wykonano techniką matowienia.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy umiejętnie czyścić i na bieżąco eliminować śniedź, żeby stale prezentowały się perfekcyjnie. Powinno się wycierać je regularnie miękką szmatką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne środki nabłyszczające, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki chować w zamkniętych pudełkach. Nie polecamy natomiast babcinych sposobów polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu preparaty mocno naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór kolczyków znajdziemy na pewno w e-sklepach, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne wyprzedaże. Poza tym zakupy internetowe to niezwykła wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zabiegane Polki.