Biżuteria z koralem

3 grudnia 2018

Dowiedz się, gdzie kupić biżuterię z koralem

Nazwa koral wywodzi się od hebrajskiego wyrażenia “gord” oznaczającego amulet. Dało to początek wierzeniom, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed negatywną energią i złymi duchami. Co więcej, koral relaksuje osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest również kwiatem morza. Poświęcony bogini Wenus, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Uśmiech to najpiękniejsza ozdoba kobiety. Trudno się z tym nie zgodzić. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennej stylizacji, jak i na specjalne okazje. Kamień korala najczęściej występuje w kolorach białych, łososiowych i różowych. Rzadko kiedy ma ubarwienie niebieskie.

Czy biżuteria z koralem wpływa na stan naszego zdrowia?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zalecić można noszenie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala przede wszystkim połączone są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na zredukowanie stresu i spokojne życie rodzinne.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]