Tabliczki na drzwi – sposób na ułatwienie funkcjonowania

8 lutego 2020

Dowiedz się więcej o tabliczkach na drzwi

W każdym budynku znaleźć można bardzo dużo najróżniejszych pomieszczeń o większym lub mniejszym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale też osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę ogromny. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym cechują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są stosowane?

Odpowiednie oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy mówimy o biurze, przedszkolu, sklepie czy urzędzie – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odszukanie sali, która na dany moment nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce między innymi w szpitalu oraz szkole. W przypadku biur, urzędów i banków tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym swoje obowiązki realizuje potrzebna nam na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w zakładzie pracy ma miejsce odejście pracowników, dane na tabliczce można bez większych problemów wymienić. Pozwala to więc oszczędzić niemałą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez żadnych trudności odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla załogi konkretnej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć miejsca, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są obecnie bardzo popularne. Nierzadko na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem nadzwyczaj przejrzysty. Wspomnieć należy także, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do budynków, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]