Silniki elektryczne DC, motoreduktory i przekładnie od światowych producentów

15 października 2022

Dostawca przekładni planetarnych - zobaczcie co może wam zaproponować.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz powszechne użycie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od najlepszych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Istniejąca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (AC, DC i BLDC), przekładni falowych i planetarnych oraz silników prądu stałego wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez renomowanych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe kompaktowe serwonapędy cechujące się rewelacyjną żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji wyposażenia medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% także przy niewielkich gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, a także przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec oraz Bodine Electric Company.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]