MÓJ BLOG MA 6 LAT!

by - kwietnia 13, 20186 lat prowadzenia bloga mija właśnie dzisiaj! Zastanawiam się kiedy ten czas zleciał? Bloga założyłem 13 kwietnia mając zaledwie 15 lat - to była bardzo odważna i spontaniczna decyzja. 
Jako nastolatek miałem w głowie dużo pomysłów i marzeń - pewnie jak wszyscy w moim wieku. Zawsze chciałem robić coś ciekawego i kreatywnego w moim życiu. Założenie bloga było kontrowersyjne w moim otoczeniu - krótko mówiąc nie wszystkim spodobał się mój pomysł na siebie, a zwłaszcza moje początki nie szły nawet w kierunku profesjonalizmu. Jestem dumny z siebie, iż bez bagażu doświadczeń i wiedzy nie poddałem się i jestem tutaj aż do teraz. 

Szóstka to już duża liczba. Czyli można pomyśleć, że dużo się działo - otóż tak! Czasami mam wrażenie, że idąc tą drogą którą sam wybrałem napotykały mnie zloty i upadki. Pisząc tego posta przypomniały mi się dobre momenty, które zwiastowały bardzo dobrą pozycję mojego bloga.

[ ... ] Współpracując z marką Adidas Neo dostałem propozycję wyjazdu do Nowego Jorku. Miałym możliwość poznania m.in ambasadorkę marki Selenę Gomez. Byłem szczęśliwy z tej propozycji, a jednocześnie się bałem. Oczywiście zgodziłem się na tą współpracę. Więc dlaczego tam nie byłem? Okazało się że nie mam paszportu - co z początku nie było żadnym problemem bo wyjazd był zaplanowany na późniejszy termin. Paszport był do odebrania w dniu wyjazdu, a trzeba było starać się jeszcze o wizę. W życiu bywa różnie i jeszcze nie raz się o tym przekonam... ale były też inne ciekawe propozycje m.in wziąłem uział w sesji dla sklepu internetowego Sashka. Spełniło się wtedy moje jedno z wielu marzeń. Działamy, więc dalej by spełnić je wszystkie! Motywacją do prowadzenia bloga przez te wszystkie lata byliście Wy - czytelnicy bloga oraz moje marzenia i cele. ***

Mam na sobie:

blouse - zara | pants - bershka | belt - bershkaZobacz również

5 komentarze

Dziękuję |