GREY&TOMMY | OOTD

11/04/2017


...


 | t-shirt and pants - tommy hilfiger via americanoutlet.pl | 
jacket - zara shoes - bershka |

18 KOMENTARZE

 1. Fajny komplet, ostatnio podobieram od Ciebie stylizacje , powiem Ci gościu,że czuje się o wiele pewniej w pracy ! :D pozdro

  OdpowiedzUsuń
 2. MMM. ale przystojniaczek ! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice Pictures. Thanks for sharing with us.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie wyglądasz, naprawdę dobrze dobrane rzeczy. Miło się patrzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobra stylówa, też lubię tego typu spodnie, mega wygodne w pracy

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta kurtka jest wprost mega. Muszę znaleźć taką i namówić na nią chłopaka. Bardzo stylowo wyglądasz ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyglądasz stylowo :) tak trzymaj , pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Super stylizacja! Bardzo lubię takie sportowe, ale jednak całkiemstylowe zestawy :) po więcej inspiracji zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeszcze niecały rok temu miałem całkiem sporą nadwagę, ale znalazłem w internecie ofertę dotyczącą usług trenera personalnego i zarejestrowałem się na zajęcia z treningu ogólnorozwojowego. Trening fitness odbywał się pięć razy w tygodniu pod dozorem trenera fitness. Trening indywidualny był zaskakująco efektywny i zauważyłem efekty już po tygodniu. Trener osobisty to naprawdę fajna możliwość. Znacznie lepiej odbywać trening pod doświadczonym okiem specjalisty skupionego na Tobie niż z innymi ludźmi, gdzie uwaga trenera musi być skupiona w tym samym czasie na każdym z ćwiczących.Zrzuciłem w ciągu roku dużo zbędnych kilogramów i teraz jestem w lepszej formie.Nie dało się uniknąć ciężkiej pracy lecz dzięki trenerowi radziłem sobie nawet w najczarniejszych chwilach. Powiem Wam szczerze, że było warto mu zaufać! Zdaję sobie sprawę, że moja przemiana to zasługa tego człowieka - mojego trenera personalnego!

  OdpowiedzUsuń
 10. Tommy Hilfiger zawsze spoko :D uwielbiam jego ciuchy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. nice jacket and shoes are good looking as well.
  Verizon email support

  OdpowiedzUsuń
 12. nice outfits...Great work geek....If you are running a small or large business and using QuickBooks accounting software and facing issues, then call at our QuickBooks Support Number 888-677-5770 for instant support.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję |