INSPIRACJE NA MĘSKIE WNĘTRZA |

by - maja 30, 2016


Nadszedł czas na bardzo lubiana przez Was kategorię na blogu - home decor. Bardzo dobrze się złożyło, bo akurat przeprowadziłem się do Katowic i nie tylko Wam, ale też mi przyda się taki przegląd mebli i dodatków. Przygotowałem dla Was pomysły na męskie wnętrza, inspirowane marką Black Red White. Dlaczego akurat tą? Jest to jeden z lepszych producentów mebli na rynku. No i nie jest tajemnicą, że stosunek ceny do jakości jest bardzo zadowalający. Pewnie zastanawiacie się, czy męski pokój zawsze musi być ciemny, zagracony, nieprzemyślany, byle jaki. Nie, nie musi. Osobiście preferuje jasne, czyste i uporządkowane wnętrza. Uważam, że jest to bardzo uniwersalne rozwiązanie. W jasnym pomieszczeniu lepiej odpoczniemy, pracując nic nie rozproszy naszej uwagi a co najważniejsze - jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń. Uroku takim pomieszczeniom dodadzą ponadczasowe w kształcie i formie dodatki. Uwielbiam te minimalistyczne, które z pozoru są proste a jednak pobudzają zmysły i wyobraźnię.  Pokaże Wam moje propozycje, które sami możecie wykorzystać w swoim mieszkaniu. Zwrócę uwagę na ceny i wybiorę produkty na naszą "młodą" kieszeń.MOJE PROPOZYCJE

Linki do produktów :
 biurko [ click ]  krzesło  [ click ] wazon  [ click ]  lampa  [click ] 
dywan  [ click ] sofa  [ click ] stół  [ click ] komoda  [ click ] 

Wybrałem powyższe produkty, ponieważ uważam że są uniwersalne, nowoczesne oraz funkcjonalne. Dzięki nim możecie odmienić swoje wnętrze: sprawić, że mimo niewielkich zmian stanie się klimatyczne oraz zyska nieco (ostatnio modnego) skandynawskiego stylu.Post stworzony we współpracy z : 

Zobacz również

3 komentarze

  1. My zdecydowaliśmy się na meble z BRW i coraz bardziej żałuję. Meble przyszły niekompletne i od miesiąca czekam na brakujące części przez co żyje na kartonach. Przyznać trzeba że ceny są przystępne, ale waham się po teraźniejszych przygodach czy zamawiać tam kuchnie ;)

    Inspiracje świetne ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. ładne, choć ja wolę neutralne kolorki we wnętrzach :) beże,biele

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję |